Exkluzivní Deus Ex 2: Invisible War obrázky
zdroj: tisková zpráva

Exkluzivní Deus Ex 2: Invisible War obrázky

23. 8. 2003 3:03 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Je tomu teprve pár dnů, co vyšel pěkný intro filmeček, a nyní vám exkluzivně jako jediný herní web na světě nabízíme trio nových obrázků z Deus Ex: Invisible War, druhého pokračování úspěšného cyberpunkového RPG.

Na právě probíhajícím herním veletrhu Game Convention v německém Lipsku, odkud přineseme v brzké době zajímavou reportáž díky několikadenní účasti Kate, se zástupci Eidosu nechali slyšet, že pokud všechno klapne se štěstím, zahrajeme si hru snad ještě letos. Programátoři a další lidé pracující na Thief III totiž byli dočasně převeleni k sousednímu týmu v ION Stormu, aby dokončovací práce probíhaly rychleji a PCčková verze Deus Ex 2 stihla vyjít někdy v prosinci - ostatně obě hry používají stejný licencovaný Unreal engine s Havok fyzikou. Tím by se tedy naštěstí nenaplnily dřívější zvěsti o odložení na jaro, ale nic ještě není definitivně jisté.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Jako obvykle, všechny informace o Deus Ex 2 načerpáte na naší GAME-INFO stránce, kde nechybí ani link na loňské preview nebo recenzi prvního dílu z roku 2000.
zdroj: PR, Tiscali.de

jd

Nejnovější články