zavřít

Exkluzivní Deus Ex 2: Invisible War obrázky

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Je tomu teprve pár dnů, co vyšel pěkný intro filmeček, a nyní vám exkluzivně jako jediný herní web na světě nabízíme trio nových obrázků z Deus Ex: Invisible War, druhého pokračování úspěšného cyberpunkového RPG.

Na právě probíhajícím herním veletrhu Game Convention v německém Lipsku, odkud přineseme v brzké době zajímavou reportáž díky několikadenní účasti Kate, se zástupci Eidosu nechali slyšet, že pokud všechno klapne se štěstím, zahrajeme si hru snad ještě letos. Programátoři a další lidé pracující na Thief III totiž byli dočasně převeleni k sousednímu týmu v ION Stormu, aby dokončovací práce probíhaly rychleji a PCčková verze Deus Ex 2 stihla vyjít někdy v prosinci - ostatně obě hry používají stejný licencovaný Unreal engine s Havok fyzikou. Tím by se tedy naštěstí nenaplnily dřívější zvěsti o odložení na jaro, ale nic ještě není definitivně jisté.


nové obrázkykompletní galerie

Jako obvykle, všechny informace o Deus Ex 2 načerpáte na naší GAME-INFO stránce, kde nechybí ani link na loňské preview nebo recenzi prvního dílu z roku 2000.
zdroj: PR, Tiscali.de

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.