zavřít

E3 - SimCity 4 obrázky a homepage

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Electronic Arts včera otevřeli oficiální homepage k městské budovatelské strategii SimCity 4, která vzniká v dílnách Maxisu a vyjít by měla snad ještě letos.

Co se týká obsahu, nejsou tyto stránky zatím příliš bohaté a za návštěvu stojí jen kvůli pár upřesňujících detailech o hře od jednoho z tvůrců v sekci novinkek a kvůli sadě čerstvých screenshotů, které zobrazují město pod rouškou tmy nebo akci hasičů během požáru jednoho domku ve vilové čtvrti.


další nové obrázky

Hlavní novinkou v SimCity 4 bude možnost vytvořit si svého obyvatele (Sima) a sledovat ho pod lupou - jestli je se svým životem uprostřed metropole spokojen nebo zdali má nějaké problémy (třeba s dopravní zácpou). Pokud ve hře vybudujete park nebo sportovní areál, budete moci na inkriminované místo svého človíčka přesunout a dozvědět se z první ruky jeho bezprostřední reakci, na jejímž základě budete rozhodovat o svých dalších činech mnohem lépe. Oproti předchozímu SimCity 3000 tvůrci hry slibují i mnohem větší interakci s okolními městy v regionu, se kterými se stačí propojit do transportní sítě a od té chvíle budete soupeřit o přízeň obyvatel nebo sdílet zatím neupřesněné zdroje. Více informací se o této hře dočtete zde.
zdroj: homepage

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.