zavřít

E3 - premiérové obrázky z NHL 2003

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Electronic Arts dnes na E3 stránkách věnovaných NHL 2003 uveřejnili prvních pět obrázků z nadcházejícího ročníku nejlepšího hokeje pro PC od EA Sports (thanks to Nhl2000.cz).

Tak jako každý rok, i tentokrát se bohužel jedná o promo screenshoty ve velmi nízkém rozlišení, z nichž se o novém NHL absolutně nic nedozvíte a celkově jsou k ničemu. Stejně tak není zřejmé, z jaké verze hry tyto obrázky pochází, neboť se NHL 2003 na podzim dočkají úplně všichni na PC, PS, PS2, Xboxu a GameCube. Kompletní popis všech nových vlastností NHL 2003 se nachází v našem novinkovém článku ze včerejšího rána.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.