zavřít

E3 - bojovně laděné Black & White 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V připravovaném druhém pokračování tak trochu zvláštní, ale úspěšné strategie/simulace s názvem Black & White, se opět stanete všemohoucím Bohem, v něhož vkládají naděje veškeří obyvatelé Edenu.

zdroj: Archiv

I když se již zdálo, že máte jako Bůh vše hotovo a na chvíli nepatrnou jste se vzdálili, domorodé kmeny objevují novou výrazně lepší technologii, která samozřejmě nevede k ničemu jinému než k válce. Lidé už dávno nejsou tak primitivní, jejich vesničky se pomalu mění v městečka a nakonec ve velká města, která budou bránit svými pečlivě vybudovanými armádami a hradbami, jež možná zabrání, možná ale jen zdrží nepřátelská vojska či kreaturky jiných božstev. Na Vašem rozhodnutí bude, jak dalece necháte vše zajít. Velkou roli bude v B&W 2 zastávat také strategické hledisko. V průběhu hry budou Vaši vesničané schopni vyrábět stále lepší a lepší zbraně, vybavení a v jejich středu se budou formovat vůdci, kteří budou schopni vytvořit skupinu schopných bojovníků, s nimiž se následně vydají na válečné tažení i mimo osadu. Pochopitelně, že roztomilé kreaturky, které znáte s původní hry, budou své velké poslání plnit i zde. Některé z nich na Vás čekají v naší galerii.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Bojovně laděná Black & White 2 se bude vyznačovat mnohými zdokonaleními jak po stránce grafické, tak funkční. Prostředí bude daleko detailnější, očekávat můžete i nové efekty, některé kreaturky budou moci bojovat oděnné či v brnění a také malí vesničané budou vypadat podstatně lépe. Bohužel vzhledem k těmto všem vylepšením, budete muset - pokud si tedy chcete B&W 2 zahrát - upgradovat svůj počítač, jelikož dnešní běžný standard rozhodně nebude vyhovovat. "Dobrá" zpráva je, že na to máte ještě poměrně dost času, protože kdy hra přesně vyjde se zatím neví, ale dřív než na konci tohoto roku to určitě nebude. Spíš se dá očekávat nějaké odložení.
zdroj: GameSpot

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.