zavřít

Další obrázky z MMORPG EverQuest II

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V návaznosti na ohlášení druhého dílu v USA masově oblíbeného MMORPG EverQuest od Sony, k...

V návaznosti na ohlášení druhého dílu v USA masově oblíbeného MMORPG EverQuest od Sony, k němuž došlo oficiální cestou minulý týden, tu máme patnáctu dalších screenshotů, které se objevily na homepage této hry.


další nové obrázky

EverQuest II se bude odehrávat ve vztahu k současnému EverQuestu v jeho budoucnosti. Budou zde pouze tři kontinenty a polovina lokací bude úplně nová. Druhou polovinu budou tvořit rekonstruované oblasti tradičního Norrathu. Váš hrdina může rovněž získat znalosti dalších tří oborů - knowledge, technique a arts - podrobnější informace naleznete v tomto novinkovém článku.
zdroj: homepage

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.