zavřít

Čerstvé screenshoty z Black & White 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O druhém dílu strategické série Black & White od geniálního Petera Molyneuxe z LionHead...

O druhém dílu strategické série Black & White od geniálního Petera Molyneuxe z LionHead Studios jsme na tomto místě podrobně psali o víkendu a před týdnem, ale teprve dnes se britskému serveru Computer & VideoGames podařilo ulovit několik čerstvých screenshotů společně s jedním artworkem a dvěma modely postav.


nové obrázkykompletní galerie

Jak sami můžete vidět výše, obrázek první zachycuje bitevní vřavu poblíž pevnosti, která je oproti B&W jedničce zpracována pěkně ve 3D, a na tom druhém zase uvidíte bouřku s bleskem.
zdroj: CVG

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.