zavřít

Broken Sword,Knights of the Old R., Planetside

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Letos v říjnu by již měla být v prodeji akční adventura Broken Sword 3: The Sleeping Dragon, které se ujala vydavatelská společnost THQ.

I tento titul dnes obohatil naši galerii. Jeho vývojem se zabývají Revolution Software a jde již o třetí díl série Broken Sword. Těšit se na ni navíc mohou téměř všichni, protože bude vydána ve vezích pro PC, Xbox, GameCube i PS2. Nové screenshoty pocházejí samozřejmě z verze pro PC. I tentokrát se fanouškové předešlých her setkají se svými milovanými hrdiny - Georgem a Ericem, a stanou se součástí různých jejich dobrodružství, která je zavedou nejen do kongské džungle, ale také do Prahy, Paříže nebo vesničky Glastonbury. Mimochodem, pokud jste to nějakým nedopatřením přehlédli, v jubilejním čísle časopisu Level, které vychází v úterý 6. května, budou obsaženy rovnou oba dva předchozí díly série, a to v plné verzi a s volitelnými českými titulky (více zde)!

    


Broken Sword 3 galerie  ||  SW: KotOR galerie  ||  Planetside galerie

Kdo je spíše na akční sci-fi RPGéčka, určitě nepohrdne několika novými screenshoty v galerii ke hře Star Wars: Knights of the Old Republic, která svým dějem předchází události původní filmové předlohy - Star Wars: Episode I - hnedle o tisíc let. Kromě nových obrázků pro vás však máme ještě informaci, že verze pro PC vyjde letos na podzim. Včera to oznámila prostřednictvím své tiskové zprávy společnost LucasArts. Verze pro Xbox se přitom objeví na pultech obchodů už v červenci. Patříte-li navíc mezi oddané fanoušky tohoto titulu, neváhejte navštívit oficiální stránky titulu, protože tam přibylo pár nových obrázků a informací o zbraních a brněních, ad.

Se sci-fi tématikou se nerozloučíme ani v případě další hry, ze které vám můžeme nabídnout nové ukázky. Hra se jmenuje Planetside, pracují na ní vývojáři z Verant a Sony Online a jde o masivně multiplayerovou online FPS. Všichni, kdo se vydají do reality tohoto titulu na zkušenou, se zúčastní rozsáhlých bojů rozprostřených přes všech deset obrovských kontinentů, které tento svět tvoří. Boje spolu vedou tři říše a hráči si budou moci vybrat, ke které z nich se přidají. Hra vás pochopitelně vybaví vším, co je k válce potřeba, tedy zbraněmi a různými druhy dopravních i bojových prostředků. Pacifisté se tomuto titulu nejspíš vyhnout z velké dálky, neboť v Planetside válka nikdy neskončí.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.