zavřít

Alfa Romeo v Test Drive Unlimited

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

K preview a dojmům z nadcházející hry s názvem Test Drive Unlimited z minulého týdne vám dnes můžeme nabídnout sadu nových screenshotů věnovaných jedné z nejslavnějších značek - Alfě Romeo, která samozřejmě nebude v tomto závodním titulu od Eden Games chybět.

Těšit se můžete například na modely Alfa Romeo 8C Competizione či Alfa Romeo GT Coupe V6. Celkově má TDU obsahovat kolem 90 nejžádanějších vozidel planety, samozřejmě oficiálně licencovaných, značek jako Lamborghini, Ducati, Aston Martin, Ferrari, Shelby, Mercedes, Pagani, Koenigsegg, Saleen či Jaguar.


Test Drive Ulimited má vyjít letos na podzim pod hlavičkou společnosti Atari. Podle nedávné tiskové zprávy by to mělo být konkrétně tak, že nejdříve vyjde v září verze pro Xbox 360. Ostatní, včetně té pro PC, budou následovat. Hráčům má tato hra nabídnout překrásnou scenérii havajského ostrova Oahu, kde bude přístupno přes tisícovku kilometrů silnic k pořádání různých závodů (to vše vytvořené na základě autentických GPS dat). Ovšem nejen závoděním je živ fanoušek rychlých kol, a tak tu pro vás bude připraveno i nezbytné zázemí, které s životem tohoto druhu souvisí.
zdroj: PR

korgull

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.