zavřít

Adventura Syberia bude hotova v červnu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Interview s project managerem firmy Microids a nové obrázky z nadcházející adventury s názvem Syberia, o které jsme Vás informovali na počátku prosince, se dnes objevily na GameSpy.

zdroj: Archiv

Oficiální oznámení této adventury, která vzniká ve spolupráci společností Microids a Benuta Sokal a zavede Vás do napůl realistického napůl sci-fi světa, proběhlo minulý čtvrtek. Syberia je ve vývoji už od listopadu 2000 a do obchodů by se mohla dostat už letos v červnu. Pokud tento projekt, do kterého členové obou týmů vkládají veliké ambice a naděje, uspěje, celkem jistě spolu tyto dvě společnosti budou dále spolupracovat. Obrázky, které si můžete prohlédnou v naší galerii, jsou důkazem velice precizní práce, kterou si vývojáři s tvorbou hry dali.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Jak jsme se dále z rozhovoru dozvěděli, bude Syberia obsahovat většinou jednoduchá puzzle, vyžadující bystrost a mazanost. K zdárnému dokončení hry, však bude nutné jejich vyřešení. Jak už tak u adventur bývá, důležitá bude také interakce s ostatními postavami. Velkou práci si maníci ze Sokalu dali s tím, aby hlavní hrdinka, mladá hezká žena jménem Kate Walkerová, vypadala při vyjadřování svých emocí víc než věrohodně. Během své dobrodružné cesty se bude osobnost hlavní hrdinky postupně měnit a Kate bude v sobě nacházet i skryté schopnosti. Zcela určitě příznivce tohoto žánru čeká skutečná a nefalšovaná adventura s bohatým a napínavým příběhem, zajímavými postavami a promyšlenými dialogy.
zdroj: GameSpy zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.