Máte námět či připomínku? Napište nám
Zaklínač 2 patch 1.1 se zpozdí
zdroj: Archiv
Novinky

Zaklínač 2 patch 1.1 se zpozdí

26. 5. 2011 16:03 | autor: levis |

Update z 26. 5. 16:00 - Bohužel, patch je sice dle CD Projektu připraven, ale ... "Sice máme...

Update z 26. 5. 16:00 - Bohužel, patch je sice dle CD Projektu připraven, ale ... "Sice máme připravený patch, ale naneštěstí se nám vyskytly problémy s infrastrukturou serverů. Momentálně nejdou stahovat DLC. Omlouváme se vám a pilně pracujeme na nápravě. Až budeme vědět víc, dáme vám vědět", říká zpráva na stránkách Zaklínače.

Původní zpráva z 25. 5. - CD Projekt během dneška vydá patch verze 1.1 pro Zaklínače 2. Zatímco vývojáři už tvrdě pracují na dalším updatu, tento by měl odstranit alespoň nejzávažnější chyby: přislíbena je snadnější instalace hry, bezproblémové stažení přídavku Troll Trouble a dalších budoucích rozšíření, zhruba o 5-30% lepší framerate a svižnější loadování či opravení všech bugů, které vedly k padání hry zvlášť po procedurách save/load.

Nově si také budete moci namapovat pohyb své postavy na numerické klávesy a šipky, invertovat myš, pořádně využívat funkce nVidia Surround Vision, nechat si korektně změřit výkon svého systému pro nastavení grafiky nebo používat funkce spojené se zakoupením hry na serveru Gog.com. Patch také odstraní frekventovaný bug, který hráčům bránil v dokončení questu Blood Curse. Patch verze 1.1. bude k dispozici během dnešního večera ve verzích pro krabicového i digitálního Zaklínače 2.

Nejnovější články