zdroj: Rockfish Games

Vesmírná střílečka Everspace 2 se letos dočká alespoň early accessu

7. 9. 2020 11:00 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Zatímco první Everspace byl poměrně lineární roguelike vesmírnou střílečkou, jeho pokračování má být obřím singleplayerovým looter shooterem v otevřeném světě. Čekají na vás RPG prvky, spousta průzkumu v hlubinách vesmíru i na planetách a z něj plynoucí kořist, těžba i obchodování, ale také příběh.

Podle slov vývojářů z Rockfish Games bude Everspace 2 vesmírnou hrou, kterou vždycky chtěli vytvořit, ale neměli na ni dost prostředků.

Nahoře se můžete podívat na čerstvý trailer, který vám předvede rozmanitost tamního prostředí. Skvějí se v něm poletující města, doly na vzácné minerály, trosky lodí, vybuchující planetky a spousta dalších míst, která k poctivému vesmíru žánru sci-fi patří.

Z videa se dozvíte také předběžné datum, kdy do kokpitu budete moct zasednout i vy sami. Early access začne někdy letos v prosinci, ale už teď si na Steamu můžete vyzkoušet bezplatné demo.

Původně se měl Everspace 2 dostat do předběžného přístupu v září, Rockfish Games ho ale v březnu odsunuli kvůli tehdejšímu křížení dat vydání se Cyberpunkem 2077 a také kvůli odkladu Game Developers Conference, který jim zkomplikoval hledání vydavatele.

Nejnovější články