Star Wars Jedi: Survivor se odkládá
zdroj: Electronic Arts

Star Wars Jedi: Survivor se odkládá

2. 2. 2023 9:40 | Novinky | autor: Jan Slavík |

Chystané singleplayerové dobrodružství znepokojivě ryšavého rytíře Jedi Cala Kestise a jeho robotického společníka BD-1 nás mělo nechat tasit světelné meče a naházet příslušné množství nebohých stormtrooperů do propastí už v polovině března. EA a studio Respawn, které hru vyrábí, ale hlásí zpoždění – nové datum vydání bylo stanoveno na 28. dubna.

Nemusíte se chytat opěrky křesla v očekávání šokujícího důvodu, žádný takový tu totiž není. Vývojáři prostě jen potřebují o trošku víc času, aby hru mohli řádně doladit a vyleštit.

„Náš tým v Respawnu do hry vléval celé své srdce i duši poslední tři roky a jsme proto hrdí, že můžeme oznámit, že hra je po obsahové stránce zcela hotová. Teď se soustředíme čistě na závěrečnou fázi – odstraňování bugů a nedostatků, stabilizaci a uhlazení hráčského zážitku,“ napsal k tomu šéf vývoje hry Stig Asmussen.

zdroj: EA

„Abychom byli schopní přinést kvalitu hodnou úrovně studia Respawn, měli na to dost času a nabídli hráčům takový zážitek, jaký si zaslouží, přidali jsme k plánovanému datu vydání zásadně důležitých šest týdnů,“ dodává.

Připomeňme, že hra se bude odehrávat pět let po událostech prvního dílu v galaxii trpící pod nemilosrdným jhem Impéria. Beznaděj žene obyvatele k zoufalým věcem, což bude reflektovat i temnější a drsnější příběh. A když se zrovna nebudete nechávat strhnout narativním návalem emocí, hrdina bude nově umět používat lano s kotvou, jezdit na zvířatech a sekat nepřátele v pěti postojích se světelným mečem.

Star Wars Jedi: Survivor vyjde 28. dubna na počítačích i konzolích současné generace. Minulá generace přijde tentokrát zkrátka.

Nejnovější články