Slovenská adventura Artificial vás vezme do nitra asteroidu

3. 8. 2020 13:20 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

V ne zas tak vzdálené budoucnosti v jedné těžební kolonii pod povrchem asteroidu 2031 XT dojde k nevysvětlitelné nehodě. Mnoho lidí ji nepřežije, ale vám se to jako zázrakem podaří. Vaše zvídavost vyhraje nad jakýmkoliv jiným pocitem, a rozhodnete se proto zjistit, k čemu tady došlo.

Jak už název hry napovídá, děje se tu cosi umělého. First person adventura Artificial si pro vás připravuje sérii na fyzice založených environmentálních hádanek, z nichž vás některé ohrozí na životě, ať už jde o statický laser, nebo chytřejší poletující obranné systémy.

Dohrání hry by vám mělo zabrat mezi 3 a 5 hodinami v závislosti na tom, jak moc se budete pídit po tajemstvích ukrytých za dobrovolnými puzzly. Artificial vyjde na Steamu (kde už má kartu) ve třetím kvartálu příštího roku.

Na hře pracuje jediný slovenský designér Ondrej Angelovič, který před dvěma roky vydal zdarma výborně hodnocenou jednohubku The Flood a o rok později rovněž dobře hodnocenou hru City Climber založenou na potrhlé fyzice. Zkušenosti s vývojem čerpá mimo jiné i ze své bývalé pozice technického designéra v Keen Software House.

O jeho hrách zjistíte víc na Twitteru.

Nejnovější články