Simulátor boha Godhood vstupuje do early accessu
zdroj: Archiv

Simulátor boha Godhood vstupuje do early accessu

11. 7. 2019 7:50 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Populous, Black & White, From Dust, The Sims… Hraní na boha je ve hrách zkrátka populární. Na téhle vlně se chce svést také Godhood od tvůrců jiného božského simulátoru Reus, nizozemských Abbey Studios. Jejich na Kickstarteru zafinancovaná hra se teď vydává vstříc zkouškám předběžného přístupu.

Tvůrci na Godhood pracovali přes tři roky a teď svůj výtvor konečně dávají všanc. Podle produktové stránky na Steamu by jim vývoj měl trvat už jen pár dalších měsíců, než hra vyjde plnohodnotně.

Už teď si můžete vytvořit vlastního boha, stvořit mu svatostánek i věrozvěsty a účastnit se tahových soubojů proti ostatním náboženstvím. Svou víru zatím můžete zasvětit válce, míru, chtíči anebo cudnosti a zkoušet různé strategie a synergie schopností. Jeden průchod vám pak zabere zhruba dvě až čtyři hodiny.

zdroj: Archiv

Než bude Godhood připraven doopravdy vyjít, dostanou se do něj ještě tři další přikázání, větší mapa světa a rozmanité možnosti přizpůsobení vašeho náboženství. Dorazí taky výzvy, relikvie a více typů nepřátelských bohů. Abbey Studios pak plánují zvýšit cenu, zatím se bohem můžete stát za 22,49 eur s aktuální desetiprocentní slevou, a to jak na Steamu, tak na GOGu.

Nejnovější články