„Sestři, skalpel!“ Vychází česká nemocniční simulace Project Hospital
zdroj: tisková zpráva

„Sestři, skalpel!“ Vychází česká nemocniční simulace Project Hospital

30. 10. 2018 10:04 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Letos se nám nějak rozjelo nemocniční prostředí. Před dvěma měsíci dorazil Two Point Hospital, duchovní nástupce legendárního Theme Hospital, jinak řečeno manažerská strategie se smyslem pro humor, a nyní se ke slovu hlásí další podobná hra. Avšak tentokrát bez humoru, zato porozená v našich českých končinách. Takový je Project Hospital.

Tvůrci z pražského studia Oxymoron Games představili svoji prvotinu koncem loňského roku a není to tak dávno, kdy se náš Honza Slavík vžil do role doktora, z čehož vám sepsal své dojmy. V těch vyzdvihl jádro hry, tedy realistické pojetí nemocničních procesů, zároveň ale neměl radost z několika mechanismů/nedodělků uzavřené bety.

Už dnes se ukáže, zda tvůrci zapracovali na jím vyčítaných bodech. V každém případě dostanou všichni možnost vyzkoušet si depresivní prostředí a jeho zákulisí. Nestane se z vás jen doktor, ale i architekt a byznysmen.

zdroj: Archiv

Umístění každé místnosti v závislosti na ostatních odděleních je zcela ve vaší režii. Stejně tak se můžete sami ujmout jednotlivých případů nemocných a raněných, nebo je plně svěřit do rukou svých doktorů.

Někdy vás čeká snadná diagnóza rýmičky, jindy nebožáka protáhnete mnoha zařízeními, než se doberete výsledku. Snad včas, než vám odejde na onen svět. Za takové pacienty vám totiž pojišťovna nic nevyplatí, takže když už ne z hlediska lidského, z toho finančního byste měli chtít být stoprocentně úspěšní.

Project Hospital najdete na Steamu. Stránka bohužel není moc informativní, takže se musíme nechat překvapit ve smyslu kariéry, která Honzovi chyběla při hraní před necelými dvěma měsíci. Každopádně to vypadá zajímavě a kromě recenze od nás očekávejte i nějaký ten GamesPlay.

Nejnovější články