zavřít

GamesPlay - zabíjíme pacienty v povedené Two Point Hospital

Windows MAC Linux

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Byla legendární Theme Hospital konečně překonána? To možná ne, ale aktuální Two Point Hospital se jí alespoň vyrovnala. Nevážný simulátor nemocnice s řadou trhlých nemocí, náročných pacientů a ještě náročnějších (nebo rozmazlených?) zaměstnanců je konečně tady a tvůrcům se opravdu povedl.

Two Point Hospital má své mouchy a my si v dnešním GamesPlayi ukážeme její silné i slabé stránky. Pozitiva ale naštěstí vysoce převažují, ostatně se už můžete začíst do recenze, kde dal Adam hře osmičku.

Pokud se nás chcete během vysílání na něco zeptat, nebo s námi prostě jen tak zavzpomínat na Theme Hospital, využijte k tomu chat na YouTube.

Tagy: nemocnice strategie humor

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.