Léčba pozoruhodných nemocí začne v Two Point Hospital koncem srpna
zdroj: tisková zpráva

Léčba pozoruhodných nemocí začne v Two Point Hospital koncem srpna

19. 7. 2018 14:05 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Těch 21 let uteklo jako voda, co říkáte? V roce 1997 nám studio Bullfrog Productions svým titulem Theme Hospital dokázalo, že manažerská strategie z depresivního nemocničního prostředí může být pořádá sranda. A dlouhé roky jsme čekali na skutečného nástupce v podobě Two Point Hospital. Obavy nejsou namístě. Vtip je z videí dobře patrný a jádro vývojářů se za tu dobu vlastně moc nezměnilo.

Pokud je černý humor na vaší straně, pak se u nového videa bez problému zasmějete. V opačném případě se na to snad ani nedívejte. V Two Point Hospital je sice vaším úkolem léčit nemocné, ale ne vždy se to povede a procedury dopadají katastrofálně. Hlavně v případě obráceného hypochondra Trevora, který je médii označován za nejnemocnějšího člověka na světě. Tentokrát ho trápí ošklivý kubismus...

Vy samozřejmě nemáte na starosti pouze léčbu, ale hlavně správu úplně celého nemocničního zařízení, které musíte nejprve od základů vybudovat. Potřebujete recepci, sesternu, ordinace, operační sály, lůžka, hodilo by se nějaké výzkumné oddělení, místnost pro školení mladých doktorů, a koneckonců to bude chtít i nějaký ten marketing. Zkrátka komplexní manager, jak má být.

zdroj: Archiv

Z kratičkého FAQ vyplynulo, že Two Point Hospital můžete hrát offline, konzole nejsou vyloučené, ale ani se na ně teď tým nesoustředí, early access se nechystá a můžete se zdarma hlásit do takzvaného Hospital Pass, který vás obdaří speciálním předmětem do hry a zajistí vám přístup k novým videím dříve, než se objeví kdekoliv jinde. Do samotné hry se můžete ponořit od 30. srpna na Steamu za 35 eur. Níže už jen minimální hardwarové nároky:

Operační systém: Microsoft Windows 7 64-bit
Procesor: Intel Core i3 6100 nebo ekvivalent od AMD
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 460 1 GB nebo ATI Radeon HD 6850 1 GB
Paměť RAM: 4 GB
Volné místo: 6 GB
DirectX: 11

Nejnovější články