zavřít

Dnes vychází Two Point Hospital, duchovní nástupce Theme Hospital

Windows MAC Linux

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Theme Hospital je pořád na GOG a je pořád výborná. Nicméně i ta sebevětší klasika se svého duchovního nástupce dříve či později dočká a vypadá to, že právě vycházející Two Point Hospital by mohla být důstojným nástupcem klasiky od Bullfrogu.

Pokud jste se tak na Two Point Hospital těšili, můžete přestat a začít hru stahovat. Od dnešního dne je totiž k mání na Steamu a to na Windows, Mac i Linux. Vývojáři k té příležitosti vydali startovní trailer, který vám perfektně vysvětlí tón celé hry.

Tady se totiž nemocnic bát nemusíte – všechny nemoci či úrazy jsou vtipné, celé se to bere velmi nevážně jako svého času Theme Hospital. Za připomenutí stojí, že na hře pracují někteří z tvůrců, kteří měli tehdy na svědomí nejen Theme Hospital, ale třeba i Black and White nebo Theme Park.

Nový simulátor potrhlé nemocnice s ještě trhlejšími pacienty je tak v dobrých rukách a vypadá to, že se dílo podařilo. První zahraniční recenze pějí na Two Point Hospital chválu a pozitivní jsou i reakce hráčů na Steamu.

Tagy: nemocnice strategie humor

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.