Pokud ještě nemáte Tyranny, Pillars of Eternity nebo třeba Cat Quest, Humble Bundle se o vás postará

4. 9. 2019 10:03 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Je možná trochu škoda, že se tento bundle neobjevil před prázdninami. Najít si nyní v rozjíždějící se sezónně desítky hodin na hutná RPG nebude nic jednoduchého. Ale Humble RPG Bundle nabízí i menší, oddychovější kousky.

Předně je potřeba říct, že pojmenování nového bundlu není úplně nejpřesnější. Mnohým hrám v něm zahrnutým by víc slušelo jiné zaškatulkování. Například na té nejdražší, třetí pozici za 350 korun, která vám zajistí úplně vše z balíčku, si hoví Game of the Year edice looter shooteru Borderlands.

Vzhledem k tomu, že za pár dní vyjde třetí díl, který se podle všeho zas tak moc neliší od těch předchozích, není moc důvodů vracet se k jedničce. Anebo naopak sahat po nové, mnohem dražší hře…

zdroj: Vlastní

O úroveň níž jsou už mnohem zajímavější tituly. Za stokorunu se podíváte do krutého světa povedené Tyranny, zavzpomínáte na stará dobrá izometrická RPG s prvním dílem Pillars of Eternity a prožijete až překvapivě zábavné kočičí dobrodružství v Cat Questu.

A pokud náhodou nechcete utratit víc než 23 korun, pak si budete muset vystačit se sci-fi tahovkou Deep Sky Derelicts, která se velmi neskrývaně inspirovala Darkest Dungeonem, ne zas tak povedenou Immortal Planet, která se velmi neskrývaně inspirovala sérií Dark Souls a konečně velmi dobře hodnocenou point-and-click adventurou Hiveswap: Act 1, která je z nějakého důvodu také součástí tohoto RPG bundlu.

Nejnovější články