zdroj: Avalanche / Hogwarts Legacy Youtube

Podívejte se na launch trailer k Hogwarts Legacy

1. 2. 2023 18:02 | Novinky | autor: Jan Slavík |

Herní svátek fanoušků kouzelného světa Harryho Pottera už je za rohem. Hogwarts Legacy od studia Avalanche Software vyjde na počítače a konzole současné generace 10. února. Majitelé deluxe edice dostanou náskok a jejich dobrodružství v říši magie propukne ještě o tři dny dřív, 7. února.

A jak bývá v poslední době nepříliš logickým zvykem, tvůrci přišli s upoutávkou k vydání už nyní. Kdo stále ještě váhá nebo kdo se chce na chystanou hru ještě víc naladit, může ji zhlédnout výše.

Samotný trailer nicméně nijak zvlášť nepřekvapí a, nebudu lhát, byť se na hru osobně těším, má očekávání neposunul žádným směrem.

Ukazuje sestřih aktivit, kterým se budeme ve hře věnovat, studium, letecký průzkum na koštěti, bitky se vším možným, proložený drobnými náznaky příběhu (díkybohu žádné spoilery), ale nic vyloženě nečekaného. Hrad ale vypadá parádně, to se zkrátka musí nechat.

Ale co už, po důkladné marketingové masáži už nejspíš beztak skoro všichni víme, zda se do Bradavic prostřednictvím Hogwarts Legacy sami podíváme, nebo si výlet necháme ujít. Ještě jednou, kroužkujte desátý únor, buržoaznější hráči se mohou chystat na sedmého.

Nejnovější články