Oznámení arkádového DiRT Showdown
zdroj: Archiv

Oznámení arkádového DiRT Showdown

12. 12. 2011 11:30 | Novinky | autor: levis |

Codemasters představili své nové závody DiRT Showdown, které hodlají vzít to arkádové ze série Colin McRae DiRT, přimíchat k tomu Gymkhanu z posledního třetího dílu a všechno propojit na bázi starého dobrého Destruction Derby. Podle Gamespotu hra nabídne tři různé typy závodění, multiplayer až pro osm hráčů a možnost hrát ve dvou ve splitscreenu.

zdroj: Archiv

Těšit se můžete na další výlet do fiktivního světa extrémních sportů od Codemasters, na funkci typu Autologu z konkurenčního Need for Speed a pak úplně nový fyzikální model vozu - "tak arkádový a jednoduchý, aby dovolil provádět na trati nehorázné akrobatické fígle ještě snadněji," říkají sami vývojáři.

Bourání, pyrotechnika, šílící davy a demoliční mód, v němž máte za cíl zničit každé soupeřící auto na trati, to popravdě nezní tak špatně. Stejně jako druhý mód Hoonigan, kde dojde i na Fiestu Kena Blocka, zatímco v rámci třetího módu, klasického Racing, nasednete i do SUV nebo trucků.

V módu Smash Hunters budete muset zničit vybrané objekty na trati ve vymezeném časovém limitu, v Trick Rush se budou dělat triky ve vzduchu a v Head 2 Head se pustíte přímo proti svému soupeři v závod o co největší počet bodů.

DiRT Showdown vyjde příští rok pro PC, 360 a PS3 a podle Eurogameru by neměl vyloučit budoucí čtvrtý díl série DiRT.

 

Nejnovější články