zdroj: Gearbox

Epic rozdává Borderlands: The Handsome Collection

29. 5. 2020 11:44 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Ano, Epic už to zase dělá. Nebo spíš ještě pořád? Po poměrně silných dvou týdnech, kdy se na pultu dravého digitálního obchodu rozdávalo napřed GTA V a pak Civilizace 6, tu máme švestičky ze zahrádky Randyho Pitchforda.

Tento týden si můžete zdarma utrhnout trochu Borderlands, konkrétně v podobě Handsome Collection, která obsahuje druhý díl a také Borderlands: The Pre-Sequel. Užívejte si tyhle kooperační ulítlé střílečky ve zdraví. Právě kooperace je (spolu s neřízeným chaosem) jednou z jejich největších předností a znáte to – je to zdarma, když vás to nebude bavit, prostě už je nikdy víc nespustíte.

Mimo tohoto hlavního lákadla se na Epic Games Store rozdává ještě jedna lahůdka, a to Sludge Life od trollů mezi vydavateli, Devolver Digital. Proměňte se ve vandala, chci říct umělce, který se snaží stát elitou mezi pouličními sprejery. Moje znalost prostředí končí někde u Vorlova Gymplu, ale jak se z přiloženého traileru zdá, zřejmě mi to v kariéře virtuální sprejerky vůbec nebrání.

zdroj: Devolver Digital

Zatímco na vyzvednutí vaší kopie Borderlands: The Handsome Collection máte čas do 4. června, Sludge Life bude podle Epicu zdarma dokonce celý jeden rok. Takže máte dost času se rozmyslet, jestli je graffiti vaší… plechovkou s barvou?

Nejnovější články