MX vs. ATV All out

MX vs. ATV All out

Články

Nakopněte motorku, čtyřkolku či buginu, MX vs. ATV All Out už čeká

Off-roadová série MX vs. ATV se posledních několik let docela plácala v bahně. Po skvělém díle Reflex z roku 2009, který přinesl nový zábavný prvek v podobě deformace terénu v reálném čase, jsme se dočkali nemastného neslaného Alive, a dokonce jsme i přišli o otevřený svět v jednostranně zaměřeném Supercross. Ale naděje stále žije, protože novinka All Out pomrkává spíš k Reflexu než k těm dalším nezdarům.

Příští týden se na vás ženou sekty, peklo a kyberpunk

Tento týden se vydáme lovit kult zfanatizovaných pánbíčkářů v Montaně, zajezdíme si na motorkách, buginách i čtyřkolkách, zúčastníme se epických bitev v unikátní kombinaci strategie a karetní hry, podíváme se na kyberpunkovou vizi budoucnosti a nakonec se podíváme do útrob samotného pekla. Sestřih toho nejdůležitějšího, co tento týden vychází, pro vás jako obvykle připravil Honza Vondrášek.Aktualizace: Omlouváme se, bohužel video vzniklo těsně před oznámením o odkladu Agony a vývojáři ani neposlali tiskovou zprávu obvyklými cestami. Takže na peklo si ještě nějaký čas počkáme.

Tyhle stopy v blátě mohla zanechat jen jedna hra – MX vs. ATV All out

Závodní série MX vs. ATV letos oslaví své třinácté narozeniny již sedmým dílem, který nese obdobně prostý název jako jeho předchůdci – All out. Po dlouhých čtyřech letech od poslední zablácené projížďky se vracíme do otevřených prostor i na uzavřené stadiony, posazeni za řídítka motorek a čtyřkolek i za volant bugin.