Magicka: Vietnam
Věková dostupnost

Magicka: Vietnam

Články

V novém Magicka datadisku budete masakrovat klaďase

Jedním z několika nových titulů, které byly představeny na Paradox Interactive Convention 2012, ze kterého mimo jiné vyplynulo, že se této švédské firmě neobyčejně daří, byl i datadisk Magicka: The Other Side of the Coin. Herním stylem by měl navázat na strukturu Magicka: Vietnam, ale přijde s jednou podstatnou změnou, která ideově vychází z hravého humoru, jímž je značka proslulá: nechá vás v kůži Alucarda (pro nevšímavé, je to Dracula pozpátku) a jeho pomocníků nekromancerů likvidovat „ty hodné“. Proč byste to měli dělat?

Video z Magicka datadisku obrací Lovecrafta v hrobě

Magicka v sobě měla od začátku něco zvláštního, čím přilákala pozornost hráčů a nás...

Datadisk Magicka: The Stars are Left znásilní Cthulhu

Fandové parodického akčního RPG Magicka nechť se postaví do pozoru, protože se během letošní zimy dočkají dalšího (první byl Vietnam) datadisku se zajímavou tematikou. Magicka: Stars are Left se až po uši noří do Cthulhu mýtu, který svým způsobem zkroutí a zneužije, aby návykovou akční hratelnost doplnila pořádnou dávkou parodie. Všechno v datadisku tak bude nasáklé Cthulhu odérem, od nových řadových nepřátel, přes achievementy, oblečky až po bosáky.

PvP souboje pro Magicku jsou venku i s parádním videem

Pokud jste kvůli patchovacím martyriu nezanevřeli na humorné akční RPG Magicka a čas od času...

Magicka: Vietnam není vtip, akční RPG míří z fantasy do války

Jsou věci, které si neumíte představit ani v těch nejdivočejších snech. Přenesení satirického akčního RPG Magicka (recenze) z fantasy prostředí do Vietnamské války je jednou z nich. Ale je to tak, Apríl je ještě daleko a zájem si z vás střílet nemáme ani my ani tvůrci z týmu Arrowhead, kteří společně s Paradoxem představili na GDC datadisk Magicka: Vietnam.
Hodnocení Metacritic:
60/100