zavřít

HW aktuality - první testy Volari, větší Raptor

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

-  Na Guru 3D se objevily první výsledky Volari v 3D Marku 03. Dosažené hodnoty byly...

Na Guru 3D se objevily první výsledky Volari v 3D Marku 03. Dosažené hodnoty byly zveřejněny samotným producentem těchto GPU, firmou XGI. Z nepříliš nezávislých testů v syntetickém 3D Marku tedy ještě nemůžeme příliš usuzovat, jak si karty povedou proti svým sokům, nicméně nejvýkonnější varianta Volari Duo V8 dosáhla 5500-5600 bodů na 3GHz Pentiu 4 s 512 MB operační paměti. Specifikace chystaných grafických karet Volari jsme nedávno rozebírali zde.

Ultra-rychlý IDE/Serial ATA disk od Western Digital měl jeden problém, totiž kapacitu. Dosavadní Raptor je totiž schopen pojmout jen 36 GB dat. V listopadu však začnou dodávky modelu s kapacitou 74 GB. Disk je určen především pro uživatele požadující co možná nejrychlejší přístup k datům přes rozhranní Serial ATA, plotny tohoto HDD totiž rotují rychlostí 10000 otáčkami za minutu.

Pokud vám vadí líný způsob, jakým Windows Media Player 9 přepíná mezi přehráváním různých streamů z webu, stáhněte si oficiální update od Microsoftu pro anglické Win2K/XP nebo WinME (cca 600 kb) a pak už byste neměli být svědky zbytečné několikasekundové prodlevy (thx GGMania).

celeb

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.