zavřít

Hardwarové požadavky PC verze Max Payne 3

Windows

- Hardware autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Rockstaři se nedávno chlubili tím, že PC verze Max Payne 3 nebude jen narychlo uplácaný port...

Rockstaři se nedávno chlubili tím, že PC verze Max Payne 3 nebude jen narychlo uplácaný port z konzolí, ale je jasné, že se o tom přesvědčíme až 1. června, kdy PC verze vyjde. Nyní vám každopádně servírují hardwarové požadavky PC verze, takže si můžete alespoň udělat zevrubný obrázek o tom, jak moc se vývojáři optimalizaci PC verze věnovali. Ano, viděl jsem večer celou řadu vtípků na schopnosti tvůrců ohledně optimalizace PC verze, které se po zveřejnění této informace rychle vyrojily. Za sebe ale můžu říct, že má 3 roky stará sestava s trošku novější grafárnou by měla nového Maxe potenciálně rozpohybovat levou zadní a ještě se při tom šťourat v nose. Jen, aby to nedopadlo jako s GTA IV... Jako bonus k HW požadavkům, které najdete po rozkliku, vám Rockstaři nabízí i trojici nových sceeenshotů z PC verze.

OS: Windows 7 32/64 Service Pack 1, Windows Vista 32/64 Service Pack 2, Windows XP 32/64 Service Pack 3
CPU: Intel Dual Core 2.4 GHZ -  i7 3930K 6 Core  x 3.06 GHZ / AMD Dual Core 2.6 GHZ - FX8150 8 Core x 3.6 GHZ
RAM: 2GB - 16GB
Grafická karta: NVIDIA 8600 GT 512MB VRAM – NVIDIA GeForce GTX 680 2GB VRAM / Radeon HD 3400 512MB VRAM - Radeon HD 7970 3GB VRAM
Zvuková karta: 100% Direct X 9.0 kompatibilní – Direct X 9.0 kompatibilní s podporou Dolby Digital Live
Místo na disku: 35 GB

Tagy: akční hardware

Zdroje: Rockstar Games

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.