Dungeons of Dredmor

Dungeons of Dredmor

Články

Indie hry za rok 2011, které nesmíte minout

Kdo v minulém roce sledoval nezávislou herní tvorbu, tomu musela nezávislá pětice v Best of 2011: Nejlepší indie (nezávislá) hra připadat jako pokus o vtip. Pochopitelně, že jsme vybírali z toho nejlepšího – zavděčit se tím všem je však nemožné. A tak jsem si řekl: „Zkusme to… zkusme se zavděčit všem, ať už jsou to nadšenci do nezávislých her nebo jen náhodní kolemjdoucí. Zrekapitulujme si celý rok 2011 a v článku vypíchněme všechny důležité indie tituly, které by naši čtenáři buď už měli znát, nebo by si je měli nově zahrát!" „Skvělej nápad, Marku,“ povídá Petr, „napíšeš to?“

Nezávislý rozcestník – GTA v 8bitu, MMORPG v ASCII

Kam se dnes jenom vydat... Do Thieftropolis na 8bitové GTA? Do světů těch nejlepších nezávislých RPG nebo rovnou do světa jednoho většího ASCII MMORPG? A co do sluneční soustavy neznámých planet nebo do známých Benátek a Padovy? Rozcestník tu trčí jen a jen pro vás – první krok za vás ale udělat nemůže.

Nezávislý rozcestník – běhny v ASCII vesmíru

Když si tak rekapituluji tenhle díl Rozcestníku, tak mě napadá, že bych vás měl včas varovat před jeho násilnou, sprostou a nostalgickou podstatou. Berte proto na vědomí, že jsme přitvrdili, sestoupili do podzemí, nasadili růžové brýle a teď hledáme cestu ven. Punk’s Not Dead!
Hodnocení
GAMES.cz
5/10
Hodnocení Metacritic:
79/100
Datum recenze:
12. ledna 2012
Recenze