Druidstone: The Secret of the Menhir Forest

Druidstone: The Secret of the Menhir Forest

Články

Taktické fantasy RPG Druidstone: The Secret of Menhir Forest je plné soubojů i hádanek

Malebná grafika, druidi, souboje, hádanky. Nebo je pro vás ještě lákavější, když vám nabídnu taktické, singleplayerové, tahové RPG? Druidstone: The Secret of the Menhir Forest to vše splňuje a nechá vás to okusit už za dva týdny.

Tahové RPG Druidstone od tvůrců Legend of Grimrock vás zve do tajuplného lesa příšer

Studio Almost Human v průběhu dvou let vydalo skvělé dungeon crawlery Legend of Grimrock a Legend of Grimrock II. Od té doby ještě vydali jedničku na mobily s iOS, ale co se týče tvorby dalších her, Almost Human mlčí. Jisté ale je, že se někteří vývojáři odtrhli a založili si vlastní studio Ctrl Alt Ninja, ve kterém pracují na taktickém fantasy RPG Druidstone: The Secret of the Menhir Forest. To se nyní představuje na prvních záběrech z hraní.

Tvůrci Legend of Grimrock připravují zajímavé roguelike RPG Druidstone

Milí čtenáři, dnes si povíme o hře s názvem Druidstone. Ne, počkejte, nikam neutíkejte! Já vím, já vím, zní to jako nějaká keltská napodobenina Hearthstone, a kartiček už mají všichni dost. Ale ve skutečnosti jde o něco úplně jiného, konkrétně procedurálně generované RPG zasazené do nebezpečných hvozdů. Vy sami se stanete moudrým druidem, který stejně jako jeho kolegové disponuje schopností reinkarnace. Ale s každou smrtí nevyhnutelně přijde i trest – celý les se změní k nepoznání.
Hodnocení Metacritic:
79/100