zavřít

Uvidíme už letos Project Gotham Racing 5 a GRID 2?

Xbox 360

- Datum vydání autor: levis Komentáře: 0

Na závodní hry specializovaný server VirtualR přišel se spekulací, podle níž už se pracuje...

Na závodní hry specializovaný server VirtualR přišel se spekulací, podle níž už se pracuje na Project Gotham Racing 5 i arkádovějším GRID 2. Původcem první části této informace je časopis MCV, dle kterého budou závody PGR 5 předvedeny na letošním E3, jedenáct let poté, co byl první díl série oznámen jako startovací titul původního Xboxu. Pokud by Microsoft na výstavě skutečně již představil novou konzoli, je účast Project Gotham Racing 5 téměř zajištěná, tvrdí MCV.

Protože původní vývojáře z Bizarre Creations mezitím koupil a později zavřel Activision, bude na hře muset pracovat nový tým. Druhou spekulovanou hrou je GRID 2 od Codemasters, kteří se od vydání původní hry v roce 2008 soustředí spíš na rozvíjení své licence na F1 a úspěšnější sérii DiRT. GRID 2 by se měl také objevit na letošní E3 a vyjít příští rok, tvrdí nejmenovaný zdroj serveru.

Tagy: spekulace Závodní

Zdroje: VirtualR

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.