zavřít

Unreal Tournament 2004 je hotov

Windows

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Atari před chvílí tiskovou zprávou oznámili, že multiplayerově orientovaná střílečka Unreal Tournament 2004 od Epic Games a Digital Extremes je dokončena (thx Clayman za tip).

V současné době se chystá její lisování a balení, v obchodech ve světě by se měla objevit v pondělí 15.3. Update - v České republice má UT2004 vyjít pod taktovkou SeVen M už kolem 20. března. Ve zprávě je dále zmíněn obrovský úspěch demoverze (219 MB), kterou si stáhlo více než milion a půl hráčů, jejichž preference módu Onslaught nebo geografické rozložení jsme rozebírali zde.

UT2004 bude kromě nového obsahu zahrnovat i všechny herní styly, mutátory a mapy z předchozího ročníku UT2003 a rovněž znovu nabídne i obsah všech dodatečně uvolněných bonus packů. Pokud uvažujete o koupi hry, mohla by vás zajímat i související akce probíhající na Tiscali Gameshopu. Až do zahájení prodeje je totiž cena Unreal Tournamentu 2004 stanovena na 999 Kč (jinde stojí 1299 Kč) a pokud si ji předobjednáte a budete mít štěstí v soutěži, můžete vyhrát i některý z 60ti dárkových předmětů (kvalitní podložky pod myš, plakáty, samolepky). Více o UT2004 v dojmech z dema.

zdroj: Bluesnews, vlastní zpráva

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.