zavřít

Retro GamesPlay – Half-Life

Windows PlayStation 2

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Je třeba tuhle hru představovat? Opravdu? Ačkoliv jde o retro, pochybujeme, že by tu někdo neznal Half-Life. Ale pokud by se mezi vámi takoví našli, vězte, že jde o vynikající FPS z roku 1998, které redefinovalo samotný žánr díky řadě nových vychytávek a samozřejmě propracovaným dialogům hlavního hrdiny Gordona Freemana. Jak to Gordonovi povídá o dvacet let později vám už ukáže Pavel Dobrovský a Honza Olejník.

Dobře, přiznejme si, že kluci hlavně zavzpomínají a zkusí, jak moc zestárla samotná hratelnost. Možná i uroní nějakou tu nostalgickou slzu, protože tohle je titul, který dostal do muzea herních ikon do té doby přehlížené a nedoceněné páčilo. Vy se samozřejmě se svými vzpomínkami můžete přidat a to v chatu u přenosu na Youtube

Tagy: retro FPS gamesplay

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.