zavřít

Čtenářský GamesPlay: hrajeme Black Mesa, totální předělávku Half-Life

PC PlayStation 2

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Half-Life je nejenom mezi first-person střílečkami legenda, která k tvorbě zajímavých modifikací inspirovala celou řadu tvůrců. Z této řady ovšem vystupují tvůrci z Crowbar Collective se svou totální předělávkou s názvem Black Mesa, která nemá za cíl jenom předělat obsah původní hry do lepší grafiky. Kdepak, tvůrci design i obsah Half-Life ještě vylepšují, aby hráčům nabídli de facto nový zážitek s využitím geniálních prvků původní hry. A jak se jim to zatím daří, protože Black Mesa ještě celá nevyšla, vám předvede náš čtenář a divák Tomáš Kolařík v dalším čtenářském gamesplayi.

Tvůrci zatím v early access sekci na Steamu nabízí první část Black Mesa, což je ale de facto skoro celá hra. Zbývá jim totiž vydat poslední část hry z mimozemské dimenze Xen, k čemu by mělo dojít někdy během letošního léta. Již dokončený a vydaný zbytek navíc tvůrci pravidelně upravují a updatují. A jaký to má celé výsledek, na to už se podívejte sami.

Tagy: konverze Half-Life předělávka

Zdroje: vlastní

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.