zavřít

Čtenářský GamesPlay – hrajeme Black Mesa, totální předělávku Half-Life

Windows PlayStation 2

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Half-Life je nejenom mezi first-person střílečkami legenda, která k tvorbě zajímavých modifikací inspirovala celou řadu tvůrců. Z této řady ovšem vystupují tvůrci z Crowbar Collective se svou totální předělávkou s názvem Black Mesa, která nemá za cíl jenom předělat obsah původní hry do lepší grafiky. Kdepak, tvůrci design i obsah Half-Life ještě vylepšují, aby hráčům nabídli de facto nový zážitek s využitím geniálních prvků původní hry. A jak se jim to zatím daří, protože Black Mesa ještě celá nevyšla, vám předvede náš čtenář a divák Tomáš Kolařík v dalším čtenářském gamesplayi.

Tvůrci zatím v early access sekci na Steamu nabízí první část Black Mesa, což je ale de facto skoro celá hra. Zbývá jim totiž vydat poslední část hry z mimozemské dimenze Xen, k čemu by mělo dojít někdy během letošního léta. Již dokončený a vydaný zbytek navíc tvůrci pravidelně upravují a updatují. A jaký to má celé výsledek, na to už se podívejte sami.

Tagy: konverze Half-Life předělávka

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.