zavřít

První info o S.T.A.L.K.E.R. 2

Windows

- Datum vydání autor: levis Komentáře: 0

Není to tak dávno, co GSC Game World slavnostně oznámili nástupce apokalyptické černobylské...

Není to tak dávno, co GSC Game World slavnostně oznámili nástupce apokalyptické černobylské akce S.T.A.L.K.E.R. 2 a už tu máme první konkrétnější informace o hře. Prozradil je šéf online marketingu GSC Sasha Nikolsky, podle něhož prý vývojáři vždycky chtěli udělat dvojku, akorát se lišili v názoru na tom, kdy začít s jejím vývojem, což se nakonec sjednotilo a dohodlo někdy v době vydání Stalker: Clear Sky před dvěma lety. Co se o Stalkerovi 2 nyní ví určitě je, že se v něm poprvé objeví ženské Stalkerky.

Podle Nikolského hra poběží také na zbrusu novém enginu s jinými texturami, skiny a obecně mnohem realističtějším ztvárněním zážitku z návštěvy Zóny, navzdory tomu, že se hra bude opět odehrávat ve známých lokacích kolem Černobylu, byť ne výhradně. Nikolsky také nevyloučil, že by se autoři mohli nechat nepřímo ovlivnit nápady z některých fanouškovsých módů. Autoři též slibují, že po vzoru Call of Pripyat bude S.T.A.L.K.E.R. 2 vychytaný a zbavený co nejvíce bugů, počítá se s větší integrací multiplayeru nejenom formou tradičních módů i opětovným začleněním morálních aspektů do hry. Datum vydání je stanoveno pouze vágně na rok 2012.

Tagy: akční

Zdroje: GameSpot

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.