zavřít

Po osmi letech vyjde dieselpunkové RPG Insomnia: The Ark

Windows

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Byla to strastiplná cesta, jejíž konec byl dlouhou dobu v nedohlednu, ale RPG Insomnia: The Ark po neuvěřitelných osmi letech ve vývoji a třech crowdfundingových kampaních konečně vyjde. Stane se tak příští čtvrtek. Necháte se zlákat do gigantické archy, která má zachránit lidstvo před vyhubením?

Titulní archa s prostým názvem Object 6 je vesmírem plující stanice velikosti metropole, která v sobě ukrývá poslední zbytky lidské rasy. Její úkolem je během 400 let trvající cesty najít nový domov pro dříve rozkvétající rasu. Vy se do tohoto špinavého prostředí plného hrdlořezů probouzíte z kryogenického spánku s psychickou poruchou, přičemž jste poslední nadějí lidstva na záchranu. Jenže to jaksi nevíte.

Insomnia: The Ark si nehraje na klasická povolání. V průběhu plnění rozličných úkolů se sami rozhodnete, kterým směrem se vaše postava vyvine. O mnohém rozhodne i vaše minulost, která může mít dopad na přátelskost frakcí, samotných NPC a vyhodnocení úkolů.

V žádném případě neočekávejte lineární jízdu. Archa je plná důležitých rozhodnutí, kterými si sami rozhodnete vlastní osud. Ve výsledku se dočkáte jednoho z dvanácti možných konců hry. O vašem úspěchu či neúspěchu rozhodne i vybavení, které si sami vyrobíte. 27. září Insomnia: The Ark vyjde na Steamu.

Tagy: akční sci-fi RPG hardcore third person

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.