zavřít

Pacifický datadisk Apex pro Arma 3 vyjde 11. července

Windows

- Datum vydání autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Jak slíbili, tak udělali. Bohemia Interactive na tiskové konferenci PC Gaming Show oznámili datum vydání nového datadisku Apex pro Arma 3. Pokud se těšíte na nový typ bojiště v podobě pacifického souostroví Tanoa, zaškrtněte si v kalendáři datum 11. července. Společně s tím doplnilo studio už dříve zveřejněné informace (viz článek) krátkým videem, které ukazuje jak specifické prostředí džungle, tak především kooperaci, která nabízí možnost pustit se do zdolávání kampaně v až čtyřech hráčích.

Pokud jste si ale Arma 3: Apex předobjednali, můžete si datadisk vyzkoušet v rámci Sneak Preview Accessu, kde najdete vše z datadisku s výjimkou právě kampaně. S této verzi hry se dostanete přes nastavení bety na Steamu a počítejte s tím, že ne vše vypadá tak, jak pak bude ve finální podobě v den vydání.

V datadisku se představí 13 nových zbraní, 10 vozidel včetně VTOLů a především zcela odlišné přírodní prostředí. K tradičním frakcím NATO a CSAT se tentokrát přidají paramilitantní jednotky Syndikátu, které se skládají z gangů a ozbrojených zločinců na souostroví. Apex vás vyjde na 30 eur za plnou cenu, nicméně momentálně je k dostání v předobjednávce s 20% slevou na Steamu a v shopu Bohemia Store. Pokud byste chtěli naskočit do Arma 3 jako nováček, balíček základní hry s Apexem a všemi DLC vás vyjde na 1700 korun.

Tagy: simulace akční česká hra válečná datadisk E3 2016

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.