zavřít

NeverWinter Nights a Empire Earth později

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

To, že v červnu nevyšla akční adventura od tvůrců Tomb Raidera Project Eden (září) a strategie Commandos 2 (konec července), jste patrně již zaregistrovali sami.

Mnohem horší zprávy přišly z táborů Sierry a BioWare - jednak strategie Empire Earth byla posunuta ze září na 15.listopad, ale hlavně je smutné, že revoluční RPG NeverWinter Nights si na 100% nezahrajeme letos, ale až příští rok na jaře ;( V rámci možností co nejpřesnější informace o datumech vydání všech ostatních her naleznete v dnes čerstvém kalendáři, který je jediným (pravidelně aktualizovaným) seznamem svého druhu na českém internetu.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.