zavřít

Gold verze Trials Evolution vyjde na PC i s obsahem Trials HD

Windows Xbox 360

- Datum vydání autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Ubisoft a vývojáři z RedLynx oznámili už minulý rok, že jejich parádní puzzle závody Trials Evolution vyjdou nakonec i na PC. Dnes skrze nový trailer (v článku po rozkliku) oznamují, že Trials Evolution: Gold Edition vyjde digitálně i v krabici 22. března a bude obsahovat nejenom všemožně vytuňenou verzi Trials Evolution, ale i veškerý obsah z Trials HD, ovšem v grafice Trials Evolution.

Pokud chcete vědět, co vás čeká, respektive, co si pod výše uvedeným představit, přelouskejte si Vaškovu recenzi Trials Evolution, potažmo starší recenzi Trials HD. Ty dvě devítky jsou snad dostatečně výmluvným argumentem, proč se o Gold Edici zajímat. Ke zjištěnému si ještě přičtěte opravdu parádní editor obsahu pro tvorbu nových úrovní a vlastně i jiných her, více než 129 tratí přímo od vývojářů a z toho zbylého ještě zmíním lokální multiplayer až pro 4 lidi. Možná to tak nevypadá, ale na konci března některé z nás čeká pár desítek nocí, kdy se moc nevyspíme a bude se nám zdát o motorkách a záludných překážkách.

Tagy: puzzle Závodní pc port

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.