zavřít

Dungeon Siege II a Silent Hunter 3 odloženy

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Špatnou zprávu máme pro všechny čekatele na nadcházející RPG vývojářského týmu Gas Powered Games - Dungeon Siege II.

Podle oficiálních stránek vedených společností Microsoft, která bude tento titul vydávat, se termín vypuštění do obchodů odkládá na jaro 2005. Původně jsme se s Dungeon Siege měli setkat již letos na Vánoce. Důvody, které k tomuto rozhodnutí vedly, zatím nebyly zveřejněny.

Stejný osud jako výše zmíněný titul postihl také Silent Hunter III, simulátor ponorky z období 2. světové války. Jak se můžete dozvědět z oficiálních stránek, jeho vývojáři ze společnosti Ubiosoft se po několika týdnech debaty domluvili, že svému dílu věnují nějaký čas navíc a na základě žádostí komunity hráčů ještě přidají dynamickou kampaň a pár dalších drobností, což samozřejmě pozdrží vydání hry, a to až do prvního čtvrtletí příštího roku.

zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.