zavřít

Black & White už v únoru?

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zdá se to skoro až neuvěřitelné, ale Lionheads oficiálně potvrdili, že jejich originální hra na boha Black & White vyjde skutečně koncem února (pro detailisty - tohoto roku).

Jedna z nejočekávanějších her vůbec vzešlá z pera geniálního Petra Molyneuxe se totiž dlouho odkládala a i po tomto oficiálním prohlášení bych raději vsadil na to, že Hodač bude v té době ještě ředitelem, než že vyjde Black & White. Některé zdroje uvádějí jako datum vydání až konec března, ale stále je lepší měsíc zpoždění než další odložení někam na podzim. zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.