zavřít

Ballistics gold

Windows

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Další dokončenou (gold) hrou je Ballistics od vývojářů v Grin Inc.

zdroj: Archiv

Podle jejich vlastních slov by se mělo jednat o extrémní futuristické závody ve stylu Wipeout XL s grafikou dosahující úrovně Quake 3 Areny. Příběh hry je jednoduchý. Rychlý vývoj technologie v budoucnosti umožnil vznik nové formy nebezpečné zábavy, závodění magnetických vznášedel, které umožnují volný pohyb v 360º. Grafika Ballistics, která využívá většinu nejnovějších vymožeností 3D akcelerátorů, vypadá opravdu perfektně:


Podle preview na 3DGPU se ale při středních detailech na GeForce 2 GTS hra skoro nedá hrát, protože dosahuje pouze 20fps. Uvidíme, zda-li se autorům tuto velkou masařku ve finální verzi podaří odstranit.

MB

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.