D4

D4

Články

Detektivka D4 je přímo šitá na míru novému Kinectu

Od prvního oznámení a několika záběrů z představení Xbox One jsme toho o D4 nic moc neslyšeli. Tajemně tvářící se hru má na svědomí Hidetaka Suehiro, který si říká Swery a má na svědomí dost ujetou záležitost Deadly Premonition. Obavy některých hráčů, jestli by náhodou Microsoft, který D4 vydává, nechtěl Sweryho trochu krotit, prý nejsou na místě. Na aktuálním TGS se hra prezentovala některým novinářům a údajně to má být svým způsobem ještě úchylnější než Deadly Premonition.

E3 2013 výběr: nejzajímavější hry pro Xbox One

Zprávy z E3 budou ještě nějakou dobu po skončení výstavy utěšeně přibývat. Proto bude užitečné si zrekapitulovat nejzajímavější hry, o nichž byla během výstavy řeč, a měli bychom si je tedy pamatovat. Po E3 výběru zajímavých PS4 her je tu nyní výběr her, kterými chce Microsoft nalákat na Xbox One. Ono totiž, světe div se, kromě sledování televize a stříhání videí na Xbox One má jít i hrát! A věru platí, že i přes všechny "kontroverzní aspekty" je herní menu 13 titulů Xbox One pádným argumentem zvolit v konzolových válkách právě tuhle.

Příští hra tvůrce Deadly Premonition se jmenuje D4, bude pro Xbox One

Když se řekne Hidetaka Suehiro, tak se většině z vás z hlavy asi nic nevybaví. Kdyby se řeklo Swery 65, tak by se mohlo rozsvítit trochu víc lidem. Ale pokud bychom měli s něčím alespoň nějaký úspěch, bylo by to Deadly Premonition. O tom jste už možná slyšeli, minimálně v tom kontextu, že se hra dostala do Guinessovy knihy rekordů. Proč? Je oficiálně survival hororovou hrou, která nejvíce polarizovala kritiky.

Bleskovky

  • 16. 8. 2017 - Hidetaka Suehiro (tvůrce Deadly Premonition, D4) pracuje na nové RPG hře s názvem The Good Life. Fotografka Naomi v ní přijíždí odhalit tajemství do venkovského anglického městečka, ve kterém se z obyvatel stávají při západu slunce kočky. Uspěje nápad ve

  • 1. 11. 2016 - Režisér Hideki 'Swery65' Suehiro oznámil svůj odchod z Access Games (D4: Dark Dreams Don't Die).

  • 28. 4. 2015 - D4 míří na PC.

  • 23. 12. 2014 - Členové Xbox Live Gold programu získají v lednu 2015 zdarma Xbox One titul D4: Dark Dreams Don’t Die. Majitelé X360 obdrží MX vs. ATV Alive a The Witcher 2: Assassins of Kings.

  • 2. 10. 2014 - D4: Dark Dreams Don't Die se v žádném případě na PS4 nechystá.

  • 18. 9. 2014 - Zítra vyjde na Xbox One detektivní adventura D4.