Clive Barker's Jericho
Věková dostupnost

Clive Barker's Jericho

Články

Retro GamesPlay: Pavel a Honza hrají hororovou klasiku Clive Barker's Undying

Říkejme tomu prokletí kritikou do nebe vynášených her, ale klidně i prokletí mistra hororu Cliva Barkera. Stejně jako kdysi u Beyond Good & Evil se recenze i v případě Clive Barker's Undying předháněly v expresivním vyjádření chvály, jen aby hra komerčně zcela propadla. Nic této first-person akci nepomohl skvělý příběh přímo z pera zmíněného britského spisovatele, zábavná a nápaditá hratelnost nebo netradiční level design. Hráči Undying po vydání odepsali, jakkoli si hra drží dodnes kultovní statut, který se nepodařilo pošramotit ani příběhově opět výbornému, ale herně přinejlepším průměrnému pokusu Clive Barker's Jericho z roku 2007 (které též komerčně propadlo - prokletí). Průměru se ale Pavel a Honza v dalším retro gamesplay videích věnovat nebudou. Naopak si s vámi přinejmenším na hodinku sednou k monitoru a rozehrají právě Clive Barker's Undying, abyste viděli, zač je toho děs a hrůza!

15 minut hraní Clive Barkers Jericho

Dodatek k pondělní recenzi se pokouší vystihnout co nejvíc z atmosféry různých částí hry.

TEST - Clive Barkers Jericho

S tříčlenným týmem jsme vstoupili do potemnělých a zatuchlých podzemních kobek, kde nestvůry poklepávají na rameno zaťatými pařáty.

Clive Barkers Jericho - GC dojmy

Chcete se vrátit do dob starého Dooma v hororovém stylu? Nudí vás lidští nepřátelé a dovedete použít mozek nejen jako červené barvivo na zdi? Pokud je alespoň jedna vaše odpověď kladná, vstupte dál...

Videa z hraní hororu Clive Barkers Jericho

Pětice ukázek a nové poznatky z hororové first-person střílečky, v níž se utkáte s krvelačnými bossy.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
63/100
Datum recenze:
29. října 2007
Recenze