zavřít

The Sims: Superstar vévodí žebříčkům

- Byznys autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Týden se sešel s týdnem a my se opět můžeme podívat na nové výsledky prodejnosti v USA i...

Týden se sešel s týdnem a my se opět můžeme podívat na nové výsledky prodejnosti v USA i Velké Británii. Špičky obou žebříčků vypadají až podezřele stejně, první pozici okupuje zbrusu nový datadisk The Sims: Superstar, za který se zařadilo Grand Theft Auto: Vice City. Očekávaný Enter the Matrix sice boduje, ale tajně jsem mu věřila přece jen víc. V USA získal bronz, v Británii se ještě před něj dokázal dostat Championship Manager 4.

USA (NPDTechworld, k 17.5.):
1. The Sims: Superstar
2. Grand Theft Auto: Vice City
3. Enter The Matrix
4. Roller Coaster Tycoon 2: Wacky Worlds
5. The Sims Deluxe
6. Command & Conquer: Generals
7. Delta Force Black Hawk Down
8. The Sims: Unleashed
9. Battlefield 1942
10. Diablo 2
Velká Británie (ELSPA, k 24.5.):
1. The Sims: Superstar
2. Grand Theft Auto: Vice City
3. Championship Manager 4
4. Enter The Matrix
5. The Sims
6. Rise of Nations
7. The Sims: Unleashed
8. Planetside
9. Blitzkrieg
10. Vietcong

Jedinou další novinkou v americkém žebříčku je datadisk Roller Coaster Tycoon 2: Wacky Worlds, ostatní hry se už v TOP10 drží několik týdnů či měsíců. V Británii je situace přece jen zajímavější, na šestku vylétla strategie Rise of Nations, která se na ostrovech začala prodávat až minulý týden a dalším neokoukaným názvem je i onlinová akce od Sony Planetside, která se prodrala na osmou pozici. Mezi prvních dvacet her se ještě vecpal Ghost Master, ale toho už v našem přehledu neuvidíte, protože je 17tý. Vietcong se stále drží v desítce nejlepších, i když pozvolně sestupuje.
zdroj: PR, NPDTechworld, HomeLan

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.