zavřít

Tajemství společnosti Sunflowers

- Byznys autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nějaké překvapení pro příznivce real-time strategií chystá německá společnost Sunflowers, která se proslavila svými tituly Anno 1602 a Anno 1503: The New World.

I přesto, že název jejich nového 3D real-time strategického projektu zatím zůstává tajemstvím (lépe řečeno se hledá ten nejvhodnější), se na Fragland.net objevilo několik prvních obrázků, z nichž je patrné, že půjde o dílu vskutku jedinečné. Zavede vás totiž do doby, kterou zde zatím žádná strategie nepresentovala - do překrásného paralelního pravěkého světa.


nové obrázkykompletní galerie

V této hře oživnou všechna ta úžasná zvířata, která nyní známe již pouze z muzeí a sci-fi filmů, jako je Cesta do pravěku nebo Jurský park, apod. Vy se však nepůjdete do tohoto světa podívat proto, abyste se kochali jejich nádherou, vy budete rádi, když přežijete, pokud se k nim přiblížíte příliš blízko. Herní postavičky budou osobnostmi se silným charakterem a v průběhu hry budou ještě nabývat zkušenosti, které je mohou vynést na vyšší pozice. Nejzkušenější hrdina se může stát vůdcem a ovlivnit tak další strategické postupy svého kmene. Ve snaze přežít pak povedete boj nejen s divočinou plnou zvířecích titánů a jiných dravců, ale také s jinými kmeny. Každý z těchto kmenů přitom bude mít své silné i slabé stránky.
zdroj: Fragland

korgull

Novinky na CZC.CZ

 • hra GRID (PS4)

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  1699 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1999 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1699 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.