Settlers V v češtině a další plány Playmana
zdroj: tisková zpráva

Settlers V v češtině a další plány Playmana

21. 12. 2004 15:15 | Byznys | autor: Redakce Games.cz |

Distribuční společnost Playman kdysi neměla zrovna nejlepší renomé, ale v poslední době se začíná blýskat na lepší časy, možná i díky příchodu Romana Kříže starajícího se o marketing.

Ten dnes obeslal média s oficiálním plánem jejich her naplánovaných na první čtvrletí roku 2005. V přehledu níže si všimněte, že strategie Settlers V: Heritage of Kings se objeví s českými titulky, což je úplná novinka, a také že nedávno ohlášený čtvrtý díl taktické akce Rainbow Six zřejmě ponese podtitul Lockdown (i když ten březnový termín se podle našeho názoru jen těžko naplní).

Zvětšit zdroj: tisková zpráva

Aktuální tituly UbiSoftu, jehož 20% vlastníkem jsou nyní Electronic Arts, u nás vyšly docela rychle, například Alexander nebo Prince of Persia: Warrior Within. Pro něj už je, stejně jako pro minulý díl, v plném proudu příprava českého dabingu. Jak uvedl Playman, zaregistrovaní uživatelé anglické verze budou mít možnost získat český dabing za speciální podmínek nebo úplně zdarma. Více informací na toto téma se dozvíme po Novém roce.
zdroj: PR

jd

Nejnovější články