zavřít

Infogrames připravují Dirt Track Racing 2

- Byznys autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Infogrames plánují na konec tohoto roku vydání dalšího svého titulu, kterým tentokrát bude pokračování Dirt Track Racing.

Dirt Track Racing 2 se rodí v dílnách společnosti Radbag Pty. a poběží na jejich vlastním Difference Engine. Hra se bude vyznačovat ultra-realistickou fyzikou, věrohodnou grafikou (realistické poškození vozidel, stříkající bláto, kouř z motoru, apod.), 14 různými tratěmi a třemi typy vozidel. Obrázky zatím bohužel nejsou k dispozici.

Dirt Track Racing 2 své hráče nechá závodit se 14 dalšími oponenty. Na výběr bude ze dvou herních módů - Arcade a Career. V Career módu si hráč může vyzkoušet úskalí skutečné závodnické kariéry od zakoupení nového vozidla, jeho zdokonalování, opravování poškození až po placení zápisného, když budete chtít závodit. V Arcade módu jde vše mnohem rychleji. Prostě nasednete a můžete vyrazit bez ohledu na okolnosti, tratě nebo vozidla. Během akce Vás budou provázet komentáře, které ještě přidají celkové dramatičnosti.

Dirt Track Racing 2 Vám umožní své závody nahrávat. To můžete následně využít, když se budete chtít se svými výkony podělit s přáteli. Příjemná bude jistě také možnost natáčení kamery a vidět tak závody z nejrůznějších úhlů a perspektiv. Opomenut by neměla být ani podpora multiplayerového klání přes Internet či LAN a DirectSound, který hráčům dovolí slyšet zvuk motoru, řev diváků nebo hrozivé praskání plechu při kolizích.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.