zavřít

Flashpoint je již v USA nejprodávanější

- Byznys autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dnes ráno mi jeden kamarád přímo z BI poslal nejnovější žebříček prodejnosti her v USA (za týden 9-15.

září). Za to mu patří dík a při pohledu na výsledky se ani není co divit, že se pochlubil. Jejich hra Operation Flashpoint se totiž třetí týden po začátku prodeje dostala na samotný vrchol prodejnosti, za což BI musím pogratulovat. Zde je celý žebříček:

Ještě si nemohu odpustit jedno rýpnutí. Když porovnáte týden, ve kterém se měřila uvedená prodejnost, s datumem teroristického útoku (11.9) a pak si uvědomíte, že se najednou v žebříčku objevil MS Flight Simulator, pak je jasné, ža Američané ho skupovali v reakci na zmíněný útok. A jako důvod se nenabízí nic jiného, než že si prostě chtěli vyzkoušet nálet na WTC sami. Konec rýpnutí, názor si již udělejte sami.
zdroj: ICQ

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.