zavřít

CD Projekt exkluzivním distributorem her od SEGA

- Byznys autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Původem polská distributorská společnost CD Projekt, pod jejíž značkou vycházejí tituly takových světových vydavatelů jako Atari (Infogrames), 3DO, Blizzard, Codemasters, Interplay/Virgin, JoWooD, Konami, Paradox, UbiSoft a Wanadoo, se od dnešního dne stala exkluzivním distributorem titulů od společnosti SEGA.

zdroj: Archiv    Pro české a slovenské hráče to znamená, že se mohou těšit na kompletní profesionální české verze těch nejlepších her od společnosti SEGA za bezkonkurenční ceny. Konkrétně se jedná o nedávno ohlášený hokejový manažer NHL Eastside Hockey Manager CZ, který vám umožní změnit průběh hořkého mistrovství světa podle svých představ a bude obsahovat i oficiální licenci od NHL. Fanoušci nesmrtelných červů se mohou koncem roku těšit na nová dobrodružství shrnutá do hry Worms Forts Under Siege CZ. Tento díl bude orientovaný na atraktivní dobývaní hradů a podíváte se v něm do starého Egypta, epického Řecka či mystického Japonska! Milovníci těch nejlepších fotbalových manažerů se mohou pro změnu těšit na Football Manager 2005 CZ. Vývoj této hry mají na starosti autoři veleúspěšného Championship Manageru.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.