Poslechněte si ústřední melodii z Assassin's Creed: Valhalla
zdroj: Ubisoft

Poslechněte si ústřední melodii z Assassin's Creed: Valhalla

10. 8. 2020 11:15 | Bleskovky | autor: Pavel Makal |

Nový Assassin‘s Creed s podtitulem Valhalla se blíží, a to znamená jediné – v následujících týdnech a měsících nás čeká pořádná kanonáda trailerů, rozhovorů a střípků informací, aby se náhodou nestalo, že by nás nějaký aspekt hry mohl překvapit. Tentokrát přišel na řadu ústřední hudební motiv.

Ten se představil ve videu, jež je bohužel seskládáno z dříve viděných záběrů. Aspoň vám ale nic nebrání v tom, vychutnat si samotnou hudbu, byť se nemohu ubránit dojmu, že ve vás žádný velký dojem nezanechá. Skladba sice samozřejmě obsahuje odkaz na známou melodii, která provází sérii již od kořenů, jinak je ale naprosto generická a zapomenutelná. Venice Rooftops stále zůstávají nepřekonány.

zdroj: Ubisoft

Spolu s trailerem se na blogu Ubisoftu objevil rozhovor s trojicí skladatelů. Jespera Kyda, kterého kromě Assassin‘s Creedu můžete znát třeba díky sérii Hitman, doplnila Sarah Schachner (Anthem, CoD: Modern Warfare, ale i AC: Unity a Origins) a také Einar Selvik, který působil jako bubeník v black metalové skupině Gorgoroth a v současnosti je frontmanem projektu Wardruna.

Společně se shodují na tom, že pro ně při tvorbě bylo nejdůležitější zachytit dobovou atmosféru i události, které budou hlavní hrdinku Eivor na její strastiplné cestě potkávat. Celý rozhovor si můžete přečíst zde.

Nejnovější články