Matěj Havránek

Test herních sluchátek SteelSeries Arctis 1

Před pár měsíci oznámil SteelSeries nový lineup herních sluchátek ze své nejznámější řady – Arctis. Kromě refreshe modelů Arctis 3 a Arctis 7 s drobnými kosmetickými a technickými úpravami jsme se dočkali i rozšíření řady o model Arctis 1, určený jako univerzální headset pro celou řadu zařízení od PC a telefonů až po Nintendo Switch. Sluchátka přitom slibují stejný poslechový zážitek jako jejich dražší sourozenci za podstatně nižší cenu. Vážně dostáváme stejnou kvalitu za méně peněz, nebo se budeme muset spokojit s kompromisy?

Test základní desky ASUS TUF Z390M-PRO GAMING

V říjnu Intel oznámil už devátou řadu procesorů, která s sebou mimo jiné přinesla i nový chipset pro socket 1151 – Z390, a s ním široké spektrum nových základních desek. V testu se zaměřím na desku ze „základní herní třídy“, a to v kompaktním mATX provedení. Konkrétně se budu zabývat modelem ASUS TUF Z390-PRO Gaming, respektive její verzí s bezdrátovou konektivitou, která disponuje navíc WiFi čipem a anténou.

Test sluchátek – ASUS ROG Strix Fusion 500

Na začátku tohoto roku uvedl Asus na trh novou řadu herních headsetů ROX STRIX FUSION. V prodeji jsou prozatím dva modely – 300 a 500. Nejvyšší varianta s označením 700 ještě dostupná není. Sluchátka jsou cílena na střední až vyšší třídu hráčů, kteří touží po stylově vyvedeném headsetu s možností kvalitního poslechu hudby. Novinka má konkurovat headsetům od Razeru či Corsairu, se kterými soupeří jak kvalitou a nabízenými vlastnostmi, tak i cenou. My se společně podíváme na ten prostřední z řady – USB headset FUSION 500.

Test - MSI GeForce GTX 1070 Ti Gaming

Po skoro roce a půl od uvedení architektury Pascal, kdy nedočkavci už začínají vyhlížet příchod nové generace herních grafik, vydala na podzim Nvidia do stávající řady ještě jednu další kartu: GTX 1070 Ti. Šlo o celkem překvapivý krok, který nikdo příliš nečekal. Takže, proč vlastně 1070 Ti existuje?

Test: sluchátka ASUS Cerberus V2 si užijí hlavně hráči

Asus Cerberus V2 je nová verze zhruba tři roky starého headsetu Cerberus. Ač je v mnoha ohledech podobný, přináší kromě odlišného designu i řadu praktických změn – z těch nejvýraznějších například pevný hlavový most.